Hakkımızda

null
2007 yılında MinT Motion Pictures çatısı altında Aydın SARMAN ve Burcu GÜVEN tarafından kurulan DoReMinT Music Record Company, kurulduğu günden bu yana sinema ve televizyon sektöründeki bir çok yapımın ses ve müzik çalışmalarını üstlenmiştir. DoReMinT Music Record Company bünyesindeki müzik ve miksaj stüdyolarında bine aşkın özgün esere ve birçok albüme imza atmıştır. Dizi ve Film müziklerinin soundtrack albümlerinin yanı sıra, birçok sanatçının albümü de DoReMinT kataloğunda yer almaktadır. Başta Burcu Güven, Furkan Kızılay, Hamdiye Mutlu, Merve Dikerman gibi çok çeşitli sanatçıların da müzik albümlerinin yapımcılığını gerçekleştirmiştir.

Çocuklar Duymasın, Papatyam, Ayrılsak da Beraberiz, Arka Sıradakiler, Seksenler, Doksanlar, Zengin Kız Fakir Oğlan gibi birçok rating rekortmeni dizinin müzikleri DoReMinT’e aittir. Mandıra Filozofu, Merdiven Baba, Dersimiz Atütürk, Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım gibi birçok filmin müzikleri de başlıca eserleri arasındadır.

Müzik Prodüktörleri Aydın SARMAN ve Burcu GÜVEN yönetimindeki DoReMinT ekibi, bünyesinde daha fazla eser üretmeye, ve daha fazla dizi, sinema, reklam filmi müziklerine imza atmaya devam edecek…